Menu

Noch Johnson - Sylwetka

Noch Johnson, powiększ Imię i nazwisko:
Notch Johnson

Data urodzenia:
15.04.1957

Miejsce zamieszkania:
Malibu, California, USA

Zawód:
Ratownik (nieoficjalnie/poniekąd także:szpieg wywiadu kubańskiego, wspaniały szermierz, masażysta, tancerz, komandos czerwonych beretów, veteran wojny w Wietnamie)

Prywatnie:
Stanu wolnego, sierota, ma brata z którym w dzieciństwie był zrośnięty plecami, przybrana siostra indianka wychowana wśród wilków

Znaki szczególne:
Wysportowana sylwetka, błysk w oku, nadludzka spostrzegawczość i reflex, specyficzny luzacki styl chodzenia (chwianie sie na boki i kręcenie dupą)

Jaki jest Noch Johnson?

Noch Johnson, powiększ Notch Johnson jest zjawiskiem nie ma co ukrywać.
David Hasselhoff został wybranym na króla internetu (królową została Britney Spears) także nieprzypadkowa jest również popularność Notch Johnsona jako bohatera który jest karykaturą Hasselhoff'a.
Jest superbohaterem który zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze i uratuje kogo trzeba. Najlepsze jest to że są to zagubione dziecko, gołąb który złamał sobie skrzydełko a którym Noch się zajął, trenował go i postawił na nogi(tak tak było tak raz w jednym odcinku). Pokrzyżuje plany bossom mafii czy groźnej sekcie wielbiącej zady surykatek.

Prywatnie zaś Noch Johnson jest człowiekiem bez kompleksów, który zawsze myśli że wszystko jest z nim związane. A to przypadkowo spotkana dziewczyna która mdleje ugryziona przez świstaka jest w oczach Noch'a kolejną rozpustnicą chcącą wejść z nim w szpony namiętności i spędzić z nim niezapomniane chwile. Noch Johnson wali zawsze prosto z mostu, mówi to co leży mu na żołądku używając specyficznewgo języka pogardy i spisku który czai się tuż za łapczywymi spojrzeniami przechodniów.
Nie pozostaje też bez echa naprawde wspaniała gra aktorska Tim'a Stacka. Ta rola nie była pisana dla niego a jednak wiedział co tygryski lubią najbardziej i znalazł się w postaci Noch'a idealnie.

power by go3

::home ::kontakt | Centrum serialu "Nagi patrol" "Son of the Beach" i Notch'a Johnson'a |