Menu

Notch Johnson - Morały

Zawsze pod koniec każdego odcinka Notch opowiada o czym był dzisiejszy odcinek. Mówi również jaki mamy wyciągnąć z niego morał ponieważ jak sam mówi kieruje to do nastolatków którym morały mogą się przydać (zawsze zaczyna mówiąc: "Hi teens"). Legendarnym powiedzeniem Notch'a który żegna się z nami jest: "Ride the big one". To tak tytułem wstępu.
Wszystko o morałach Notch'a znajdziecie tutaj.

Z odcinku :7: [prezentuje w nim: Notch Johnson's Big Boy American]

Oh hi teens Notch Johnson here. Tonight show was about hair loss. You know, humans were always shaving hair and not just from their head. Many people suffer from the heartbreak, avoid doctor call "a receding pure backer". I admit, i'm one of them. That's why i got together with the folks in Notch Johnson labolatories to develop "The Notch Johnson Big Boy American". Full, thick, easy to clean and you know something the ladies like it too.
Ladie: "Hi notch i love your funny pure backer"
Notch: "Thanks ma'am"
So until next time. This is Notch Johnson saying "ride the big one".

Cześć dzieciaki, Notch Johnson z tej strony. Dziesiejszy odcinek był o wypadaniu włosów. Wiecie, ludzie zawsze golili włosy i to nie tylko z głów. Wiele ludzi cierpi z powodu złamanego serca, doktor nazywa to "cofnięcie indosantu włosowego". Przynaje się, jestem jednym z nich. Dlatego właśnie zebraliśmy się z moimi ludźmi w Laboratorium Notch'a Johnson'a by wynaleźć "The Notch Johnson's Big Boy American". Pełny, gęsty, łatwy do czyszczenia, i wiecie co? Panienki też go lubią.
Panienka: "Cześć Notch, twój antycofacz włosów jest super."
Notch: "Dzięki szanowna pani".
A więc do następnego razu. Tu Notch Johnson i moje powiedzonko: "na fali".

power by go3

::home ::kontakt | Centrum serialu "Nagi patrol" "Son of the Beach" i Notch'a Johnson'a |